İskenderun Nakliyat | İskenderun Kadir Nakliyat

İskenderun Nakliyat

İskenderun Nakliyat

Kadir Nakliyat olarak sizlere en iyi hizmet verebilmek adına uzman kadromuz ile itinayla çalışıyoruz. Öncelikle nakliyat için gün belirliyoruz. Sizlerin uygun gün ve saatinize göre eşyalarınızı bulunduğu noktadan dilediğiniz noktaya taşıyoruz. Eşyalarınızın kurulumunu daha iyi sağlamak amaçlı sökme işlemlerinizi de yapıyoruz.  

Değerli eşyalarınızın güvenliği ve hassasiyeti için eşyalarınıza garanti veriyoruz. Eşyalarınızı özenle kutulara yerleştiriyor, yerleşeceğiniz  adreste dilediğiniz  yerlere yerleştirilir.  Bu sebeple oda dekorasyon işinizin büyük bir kısmını halletmiş oluyoruz.  

Eşyalarınızın montaj işlemlerini  de gerçekleştiriyoruz. Sizlere sadece o günün yorgunluğunu atmak kalıyor. Taşımacılık firmaları arasında hem en güvenilir olanını hem de kaliteli olanını bulmak artık çok zor.  Günümüzde birçok taşımacılık şirketi bulunmaktadır. Bu nedenle araştırılması oldukça önemli bir konudur. Bizler sizlere hem kalite hem de güvenli bir  şirket garantisini sunuyoruz. 


İskenderun Nakliyat Hangi Hizmetleri  Veriyor?  

Sadece evden eve nakliyat işlemi  ile kalmıyoruz. Ofis taşımacılığı, evden eve nakliyat, büro  taşımacılığı, fabrika  taşımacılığı gibi birçok nakliyat işi ile karşınızdayız. Belirli adresinizde kalan parça eşyalarınızı  da yine taşımaktayız. Belli bir  şehirden başka  bir  şehre taşınmak zordur.  Genellikle eşyalarınızın yıprandığını ve zarar gördüğünü düşünürsünüz.  

 Fakat biz İskenderun nakliyat olarak eşyalarınız için sigorta garantisi sağlıyoruz.  Ofis taşımacılığı  yaparken ofisinizdeki kıymetli eşyalara  ve önemli belgelerin olduğu dosyaları düzenli bir şekilde paketliyoruz. Bu nedenle yeni  ofisinizde düzenli bir şekilde açıyor, kurduğunuz düzenin bozulmaması için elimizden geleni yapıyoruz.  

Bunun dışında çeşitli  taşıma hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bunlar asansörlü  taşıma, kamyonet araçlarımız ile  yaptığımız taşımacılıklardır. Paket eşya taşırken eşya oranı az  olduğu için genellikle kamyonet veya küçük tırlarımız  ile yardımcı oluyoruz. Fakat apartman ya da ofis alanı üst katlarda ise asansörlü taşımacılık haline getiriyor. Eşyalarınızı hassasiyet ile zarar görmeden balkon ya da cam üzerinden asansörlerimiz yardımı ile kata aktarıyoruz. 


İskenderun Asansörlü Taşımacılık  

İskenderun nakliyatolarak asansörlü taşımacılık hizmeti de veriyoruz. Asansörlü taşımacılık ev ya da iş yerinizin apartman içi eğer dar bir alan ise  ya da eşyalarınız zarar görmesin istiyorsanız asansörlü  taşımacılık hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Faka yine bazı binaların alan girişleri asansörlü taşımacılığa uygun değildir.  

Bu nedenle yerleşim sağlayacağınız alanı, yeri seçerken bunu da dikkate almanız gerekir. Taşınacak eşya durumunuza  göre personel sayısı belirliyor, yerleşiminizin en kısa sürede  tamamlanması için uzman kadromuz ile elimizden geleni yapıyoruz.  


İskenderun Nakliyat Hizmetlerinin Fiyatlandırması Neye Göre Değişir?  

Eşya taşımacılığı  eşya parça sayınıza göre gidilecek adrese  göre değişiklik gösterebilir. Bu şehirlerarası ise fiyat olarak şehir dışına göre biraz daha uygundur.  İskenderun nakliyat firmasının asansörlü taşımacılık ile normal taşımacılık arasında da yine fiyat farklılığı vardır. Ofis  eşyası normal ev taşımacılığına göre genel olarak daha azdır. Bu sebepler fiyatta farklılık gösterecek nedenlerdir. Yine paketleme montaj gibi  çeşitli ek çalışmalarımızda fiyata yansır.  


İskenderun Şehirlerarası Nakliyat   

İskenderun nakliyat şehirlerarası nakliyat işlerinizi çözüme ulaştırıyor. Bazen kira sebeplerinden bazen ise  evlerimizin yeteri kadar ısınmamasından dolayı ev değişikliği yapmak zorunda kalırız. Memur işçileri de tayinden kaynaklı taşınmak zorunda kalır. Böyle nedenlerden dolayı hep güvenli bir  taşımacılık şirketine ihtiyaç duyarız.  

Hem güvenli  hem de eşyalarımızı kendi eşyaları gibi benimseyen taşımacılık şirketini bulmak isteriz. Bu konumda hemen deveye biz giriyoruz. İskenderun nakliyat olarak  eşyalarınızı şehirlerarası bulunduğunuz noktadan itina ile kutulara koyup alıyoruz. Dilediğiniz adrese sağ salim teslim ediyoruz. 

 Şehirlerarası taşınma sağlamak oldukça zordur. Bide gideceğiniz adres ya da il uzak ise yerleşmek zaman alır. Bu sebeple bizleri tercih etmeniz oldukça önemlidir. Sizlerin güvenini kazanarak yeni müşteriler elde etmiş oluyoruz. Sizlerin bizlere güvenip  eşyalarınızı teslim etmeniz bizleri hem onurlandırıyor. Hem de firmamızın isminin duyulmasını sağlıyor.  


İskenderun Şehir içi Nakliyat   

Şehir içi taşımacılık şehirlerarası taşımacılığa göre biraz daha kısa süren bir işlemdir. Bizlere  şehir içi ya da dışı fark etmeksizin sizlerin memnuniyetini sağlamayı önceliğimiz haline getiriyoruz. Sizlerin bizim taşımacılık şirketimizden memnun kalmanız demek bizler için yeni müşteriler demektir. 

 Taşımacılığın yapıldığı gün çoğu saati beraber geçirdiğimiz için hem hizmetimizden hem de güler yüzlülüğümüzden ödün vermiyoruz. Şehir içi eşyalarınızı bulunduğunuz noktadan alıp  belirlediğiniz adresinize taşıyoruz. İskenderun nakliyat sadece taşımak  ile kalmayıp  montaj işlemlerinizi de gerçekleştiriyoruz. 

Diğer Hizmetler

Fiyat ve Detaylı Bilgi Almak İçin, Hemen Arayın!